poniedziałek, 19 marca 2012

Po raz pierwszy.

Cześć :-)
Nigdy nie mogłam się zmobilizować, żeby założyć bloga, ale po wczorajszej rozmowie z Olą postanowiłam spróbować. Na pewno nic nie stracę, a mogę wiele zyskać- przede wszystkim nowe znajomości.
Lubię przeglądać blogi, w których znajdują się outfity, recenzje kosmetyków, czasem prowadzone są sprzedaże niepotrzebnych ciuszków, ale także można dowiedzieć się co u autorki tego bloga słychać. I tak właśnie będzie wyglądał, a przynajmniej się postaram, żeby tak wyglądał, mój "pamiętnik" internetowy.
Coś o mnie? Hm.... Jestem 19-letnią dziewczyną. Uczę się w liceum ogólnokształcącym dla dorosłych we Wrocławiu- niestety, życie nie ułożyło mi się tak, jak chciałam i dlatego musiałam zmienić szkołę. Mieszkam aktualnie w Legnicy, chociaż pochodzę z małej wioski pod tym miastem. Od nowego roku postanowiłam wprowadzić parę zmian w swoim życiu i przeprowadziłam się do mojego mężczyzny, co było naprawdę cudownym pomysłem! :) Jestem osobą, która próbuje patrzeć na świat przez kolorowe (może nie różowe) okulary. Zawsze szukam pozytywnych aspektów, nawet najgorszych i najbardziej raniących sytuacji.

Mam taką cichą nadzieję, że długo tu pozostanę i będziemy dzielić się z sobą swoimi opiniami, smutkami, szczęściem.


Stare zdjęcie. Ale mam z nim najpiękniejsze ze wspomnień.
Z wakacji 2010 u mojej najlepszej, najcudowniejszej przyjaciółki w Olsztynie.

Pozdrawiam. Miłego dnia! :)

3 komentarze:

 1. przepiękna Kamila ;-* na reszcie jesteś ! :)

  z niecierpliwością czekam na kolejny post :*

  OdpowiedzUsuń
 2. Nareszcie będziesz mogła się wygadać porządnie :D ... bo Ty lubisz mówić. :) Lubisz przekazywać proste informacje w niezwykły sposób.!
  ;*

  OdpowiedzUsuń
 3. stare ale jare :) wyglądasz świetnie !

  obserwujemy ?:*

  OdpowiedzUsuń